FAQ

Через який час після заливки стяжки f-20 можна класти ламінат по ній?

Доброго дня!
Після влаштування стяжки Siltek F-20, укладання керамічної плитки можливе через 3 доби, інших покриттів (паркет, ламінат тощо), через 28 діб.

Чи можна грунтовку S-10 розбавляти водою ???

Доброго дня.
В асортименті нашої компанії немає ґрунтівки S-10, скоріш за все, Ви мали на увазі силікон модифіковану контактну ґрунт-фарбу ЕS-10. Така ґрунтівка або схожі (Е-105 та ЕС-10), готові до використання матеріали, які необхідно лише ретельно перемішати перед застосуванням. Якщо густина ґрунтівки Вас не влаштовує, то Ви можете розбавити її водою, але необхідно розуміти, що надмірне розбавляння суттєво погіршить її характеристики.

Добрый день! Для фасада дома были использованы материалы SILTEK, а именно для приклеивания утеплителя Т-85, поверху обработано Т-87, потом короед № 15. Подскажите почему после минусовой температуры ночью наутро весь дом покрыт инеем? (дом пока не отапливается)

Доброго дня Ірина! 

Такий ефект може бути викликаний через надлишкову вологу яка є в повітрі. Наприклад ваш будинок знаходиться в низовині або в полі, надлишкова волога в кінці дня та в ночі осідає на стінах будинку, деревах, траві (в літку Ви її можете спостерігати в ранці у вигляді роси) зі зниженням температури, в осінній період під ранок волога замерзає і утворюється іній.

Яку фарбу та її літраж обрати для стелі у ванній кімнаті 4м кв та чи потрібно перед її нанесенням грунтувати, якщо стеля оброблена гіпсовою штукатуркою? (якщо так, то якою грунтовкою)

Добрый день! При окраске стен и потолков во влажных помещениях надо обращать внимание на то, какими материалами Вы равняете поверхность. Если в вашей ванной комнате отсутствует принудительная вентиляция, то капли влаги оседают на поверхности стен. Даже если стены покрыты плиткой или водонепроницаемой краской, вода может, постепенно добраться до гипсового основания и вызвать разрушение. Поэтому в ванной комнате для выравнивания поверхности лучше использовать материалы, которые рекомендуют производители для влажных помещений. Например, штукатурку на основе гипсо-цементно-пуццоланового вяжущего Siltek S-19 или готовую к применению финишную шпатлевку Acryl Finish. Эти материалы не разбухают и не разрушаются под воздействием воды и Вы будете «застрахованы» от того, что краска отслоится при постоянном оседании на потолке конденсата. Для стен и потолков во влажных помещений мы рекомендуем использовать краску Siltek Interior Prestige 7. Это влагостойкая краска с биоцидом, предотвращающим развитие плесени на окрашенной поверхности. Для окрашивания потолка 4 кв.м. хватит 1л краски.

Ask a question