Про технологію

Безымянный.jpg
Ще не так давно поняття «ремонт» та «будівельні роботи» асоціювалися з простими цементно-піщаними сумішами, замішаними вручну на будівельному майданчику, і виконанням всіх операцій із застосуванням ручної праці.  

Однак з часом зростаючі темпи будівництва значно підвищили вимоги до якості і швидкості виконання будівельних робіт. При цьому істотно скоротилося використання простих, не модифікованих сумішей і збільшився відсоток споживання сумішей з поліпшеними рецептурами. Прерогативою для споживачів при виборі сучасних будівельних матеріалів на сьогодні є якість, надійність і зручність у використанні.  
Завод «Термінал-М», що входить до Промислово-будівельної групи «Ковальська», вперше в Україні запропонував професійним будівельникам комплексну технологію механізації будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт, а також розробив і почав випуск спеціалізованих сумішей  для машинного нанесення з використанням силосних технологій. 

Ідея механізації далеко не нова - на Заході силосні технології застосовуються вже більше 30 років. Але для України впровадження таких методів в будівництво стало революцією!
 

2.jpg
Порівняно з традиційною мішкотарою, силосні контейнери забезпечують цілий ряд переваг: відсутність витрат на розвантаження, зберігання та міжповерхове переміщення сухої суміші на будівельному об'єкті; абсолютна захищеність матеріалів від атмосферних опадів і несанкціонованого використання; відсутність втрат в процесі виконання робіт; можливість повернення надлишків матеріалу постачальнику або їх транспортування на інший об'єкт; відсутність необхідності застосування додаткових людських ресурсів і витрат на утилізацію упаковки. 

Силосний контейнер ТМ «Siltek» являє собою металевий резервуар об'ємом 22 м. куб., який заповнюється сухою сумішшю безпосередньо на заводі, що повністю виключає ймовірність придбання контрафактної продукції, і доставляється на об'єкт спеціальним автомобілем, оснащеним гідравлічним підйомником. Силос займає лише 6 м. кв. площі і може бути встановлений в будь-якій точці будівельного майданчика. 

Суха суміш з силосу подається в штукатурну станцію за допомогою пнемотранспортної системи, оснащеної блоком автоматичного управління, тому експлуатація обладнання не викликає ніяких труднощів. Дальність і висота подачі суміші залежать від потужності компресора, а також властивостей конкретної суміші, що застосовується, і зазвичай коливаються в діапазоні від 80 до140 м. - на дальність та від 30 до 60 м. - по висоті. 

Ефективність роботи силосних технологій додатково можливо оцінити в їх взаємозв'язку з іншими компонентами системи. Наприклад, приєднання до силосу змішувача безперервної дії дозволяє готувати високоякісні будівельні розчини на основі будь-яких мінеральних  в'яжучих - цемента, гіпса тощо. Це не тільки сприяє підвищенню ступеня однорідності матеріалу, але й запобігає його втратам. 

Так, розчининові суміші для мурування або влаштування підлог, утворені у змішувачі, можна подавати і наносити на оброблювану поверхню в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою пнемотранспортної системи без використання ліфта, крана або додаткових робочих рук. Для влаштування самовирівнювальних підлог різного призначення, в тому числі і промислових, механізовані технології особливо зручні у використанні. 

7.jpg
Наливні підлоги ТМ «Siltek», призначені для механізованого нанесення, мають усі необхідні властивості: пластичність, підвищену рухливість, розширені терміни застигання.

Суміші для мурування блоками, штукатурки або стяжки для підлоги ТМ «Siltek» - основні продукти, вживані в будівництві з використанням силосної технології. Вони володіють підвищеною рухливістю і пластичністю, швидко твердіють і відповідають всім параметрам, необхідним для ефективної роботи з системами механізованої подачі розчинових сумішей. 

Застосування нашої продукції у силосних контейнерах, виготовленої в заводських умовах з точним дозуванням компонентів і спеціальними добавками, дозволяє значно поліпшити якість виконання будівельних робіт та помітного знизити трудові і матеріальні витрати. 
Крім того, головною і незаперечною перевагою нових технологій стало збільшення швидкості виконання робіт у 5-6 разів і суттєве скорочення термінів здачі будівельних об'єктів. 

Сучасні будівельні технології вимагають певної кваліфікації персоналу та силосна технологія не є винятком. При замовленні силосного контейнера фахівці заводу «Термінал-М» проводять безкоштовне навчання виконавців, які будуть працювати з цією технікою. Заняття проходять безпосередньо на об'єкті замовника, що дозволяє вирішити на місці всі проблеми, що виникають в процесі освоєння нової технології ТМ «Siltek». 
Чимало національних об'єктів за останній час побудовані з використанням наших силосних технологій, в тому числі НСК «Олімпійський», аеропорт «Бориспіль» та інші.