Будівельні матеріали ТМ Siltek, що виготовляються на одному з провідних підприємств ПБГ «Ковальська», відповідають вимогам «СОУ ОЕМ 08.002.16.019

Будівельні матеріали ТМ Siltek, що виготовляються на одному з провідних підприємств ПБГ «Ковальська», відповідають вимогам «СОУ ОЕМ 08.002.16.019 Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу». Висновки надані центром екологічної сертифікації і маркування Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» та підтверджені сертифікатом.

2.jpg

Продукцію ТМ Siltek оцінювали за міжнародними та європейськими органічними стандартами, а тому результати досліджень свідчать про високий рівень якості, безпечності та ефективності будівельних сумішей.

Відтепер екологічне маркування у вигляді журавля буде розміщуватися на всіх упаковках лакофарбових матеріалів Siltek.

«Продукція ТМ Siltek виготовляється на інноваційному обладнанні за найкращими рецептурами. Ми постійно розвиваємося та наочно демонструємо можливість поєднання сучасних технологій і строгих систем контролю якості продукції. Наші клієнти можуть бути впевнені, що роблять правильний вибір, застосовуючи у будівництві суміші Siltek», – коментує Василь Немикін, директор ПрАТ «Термінал-М», ПБГ «Ковальська».

Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

тел./факс: (044) 591-70-44

22.jpg


Повернутися < Попередня Наступна >