0 (800) 60 70 55
0 (800) 60 70 55
Пошук

Про Siltek

Промислово-будівельна група «Ковальська» об’єднує сучасні технологічні підприємства. Саме таким є київський завод «Термінал-М», що виготовляє до 120 000 тон сухих та до 10 000 тон рідких будівельних сумішей Siltek на рік. Підприємство спроєктовано компанією Lahti Precision та введено в експлуатацію 2008 року.

Завод має власну атестовану лабораторію, що контролює якість сировини й готової продукції, а також вдосконалює наявні та розробляє нові рецептури цементних сумішей, фарб, декоративних штукатурок та ґрунтовок. «Термінал-М» — це 3 виробничі лінії, що використовують сучасне обладнання провідних європейських компаній.

Стабільна якість, довговічність та екологічність уже стали візитівкою продукції Siltek. Це було б неможливо без високоякісної сировини провідних європейських та українських виробників: Basf SE, Wacker Chemie AG, Momentive Specialty Chemicals BV, Ashland Industries Europe GmbH, а також ПАТ «Подільський цемент» і ПАТ «Гіпсовик».

Силосні технології

«Термінал-М» був першим та досі лишається єдиним українським підприємством, що опанувало технології приготування розчинів безпосередньо на будівельних майданчиках за допомогою силосних контейнерів. Такий підхід дає змогу збільшити темпи виконання відповідних робіт у 5–6 разів.

Силосний контейнер займає на будівельному майданчику лише 6 м2, вміщує 22 м3 та має безліч переваг перед традиційною мішкотарою:

  • висока якість будівельних сумішей завдяки точному дозуванню компонентів;
  • збільшення терміну зберігання розчинних сумішей;
  • нівелювання впливу зовнішніх чинників (зокрема атмосферних опадів);
  • екологічність (немає потреби утилізувати залишки сумішей і використану тару);
  • мобільність та економічність.
Силосні технології

Наше виробництво

slide
slide
slide
slide
slide
slide
Повернутися вгору
Товар було додано до вашого кошика