СИСТЕМА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ SILTEK ЗБЕРЕЖЕ ТЕПЛО І ЗАОЩАДИТЬ КОШТИ

Система теплоізоляції ТМ Siltek, що розроблена фахівцями ПБГ «Ковальська» на базі використання будівельних матеріалів власного виробництва, успішно пройшла випробування з визначення опору теплопередачі згідно ДБН В.2.6-31:2006. 

Протокол кваліфікаційних випробувань опору теплопередачі конструкції фасадної теплоізоляції ТМ Siltek 

У своїх дослідження фахівці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій враховували не лише призначення об'єктів, а й кліматичну зону їх розташування. Таким чином, вказавши матеріали, з яких зведено будинок і його географічну локацію*, замовник отримує готове рішення по збереженню тепла із системою теплоізоляції ТМ Siltek. 

«Відтепер, точність розрахунку кількості використання матеріалів для утеплення будинку підкріплена і науковими дослідженнями. Це дає можливість і бюджет оптимізувати, і полишити усі сумніви, що будинок утеплений правильно» – Василь Немикін, директор ПрАТ «Термінал-М», що входить до складу ПБГ «Ковальська». 

* Наприклад: 

1. При зведенні перекриття з керамзитобетонних блоків виробництва ТОВ «Бетон Комплекс» товщиною 250 мм, необхідна товщина утеплювача з мінераловатних плит густиною γ=135 кг/м3 становить: 130 мм для I-ї температурної зони та 120 мм для ІІ-ї температурної зони 

2. При зведенні перекриття із залізобетону виробництва ТОВ «Бетон Комплекс» товщиною 250 мм, з густиною γ=2400 кг/м3 необхідна товщина утеплювача з мінераловатних плит густиною γ=135 кг/м3 становить: 140 мм для I-ї температурної зони та 120 мм для ІІ-ї температурної зони. 

Карта-схема температурних зон України 

7.jpg

Повернутися < Попередня Наступна >