УКРАЇНСЬКІ ВЧЕНІ ПІДТВЕРДИЛИ 25-РІЧНИЙ СТРОК ЕКСПЛУАТАЦІЇ НА СИСТЕМУ УТЕПЛЕННЯ ТМ SILTEK

Випробовувана продукція продемонструвала відмінні характеристики на стійкість до циклічних кліматичних впливів під час шести місячного тестування у «Науково-дослідницькому інституті будівельних конструкцій".

Численними експериментами науковці підтвердили, що під дією навколишнього середовища матеріали TMSiltek залишаються інертними до руйнування та не втрачають зовнішнього вигляду.

При цьому опір теплопередачі не знижується більше ніж на 10%.

Результати досліджень, за якими декоративні штукатурки Siltek P-15, Siltek Decor Pro та Siltek Decor Silicon Pro, а також фасадні фарби Siltek Facade Pro та Siltek Facade Silicon Pro відповідають нормативним вимогам ДБН В.2.6‑31:2006 і ДСТУ Б В.2.6‑36:2008, підтверджені спеціальними протоколами випробувань.

"Найкращим показником якості та довіри до продукції Siltek є численні об'єкти України: від багатоповерхових та приватних будинків до історичних пам'яток. Ми систематично проходимо наукові випробування, аби щоразу удосконалювати існуючі рецептури та розширювати асортимент будівельних сумішей для максимального задоволення споживацького попиту", – коментує Василь Калінченко, начальник технічного відділу "Термінал-М".

3.jpg

Повернутися < Попередня Наступна >