Про бренд

FullSizeRender.jpg
«Термінал-М» – сучасне підприємство, що спеціалізується на виробництві сухих і рідких будівельних сумішей торгової марки Siltek (Сілтек). Входить до складу ТОВ «Промислово-будівельна група «Ковальська» – лідера будівельного ринку України.

Продукція Siltek – це сучасні будівельні матеріали нового покоління. Усі суміші виготовляються виключно з високоякісної сировини від провідних виробників Європи – Basf SE, Wacker Chemie AG, Momentive Specialty Chemicals BV, Ashland Industries Europe GmbH, а також вітчизняних виробників – ПАТ «Подільський цемент», ПАТ «Гіпсовик» та інших. Завод укомплектований високотехнологічним обладнанням від кращих світових виробників – Фінляндії, Німеччини, Норвегії, Іспанії та Франції, що забезпечує автоматизоване управління процесом всього виробництва.

3 виробничі лінії заводу забезпечують потужність 120 тис. тонн сухих і 10 тис. тонн рідких сумішей на рік. На українському ринку підприємство представлене широким асортиментом сухих будівельних сумішей, фарб, декоративних штукатурок і ґрунтовок – в цілому більше 100 видів товарів.

Підприємство має лабораторію, яка оснащена сучасним випробувальним обладнанням. Регламентні дослідження допомагають контролювати якість на всіх рівнях виробництва, розробляти нові рецептури та вдосконалювати існуючі.

«Термінал-М» пропонує своїм клієнтам ексклюзивні переваги, які затребувані в світовому будівництві. Сьогодні підприємство є єдиним виробником сухих сумішей України, яке випускає спеціалізовані суміші для машинного нанесення з використанням силосних технологій.

Стабільна якість, довговічність і екологічність – незмінні конкурентні переваги продукції Siltеk.