БЕЗПЕЧНА ОСЕЛЯ: SILTEK ОНОВИВ ЗАСІБ ПРОТИ ГРИБКІВ І ВОДОРОСТЕЙ Е-112 BIOSTOP

У листопаді на полицях будівельних магазинів з’явиться оновлений засіб Siltek Е-112 Biostop для знищення та профілактики розвитку грибків і водоростей на будівельних матеріалах. Нині він представлений у зручних 1- та 5-літрових пляшках і вже готовий для безпосереднього використання.

Оновлений Е-112 Biostop виготовляється на основі біоциду пролонгованої дії та призначений для обробки поверхонь ззовні та усередині будівель. Раніше його продавали у вигляді концентрату, який потрібно було додатково розводити водою перед застосуванням. Тепер рецептуру покращили — новий біоцидний засіб вже готовий до використання і його можна відразу наносити на будівельні матеріали.

Е-112 Biostop ефективно знищує спори плісняви та сприяє покращенню мікроклімату в приміщеннях. Його рекомендовано застосовувати для профілактичної обробки місць із підвищеною вологістю та фасадів перед опорядженням штукатурками, шпаклівками, стяжками, влаштуванням гідроізоляції, облицюванням керамічними і природними матеріалами, фарбуванням будь-якими типами лакофарбових матеріалів.

Новий засіб Е-112 Biostop від Siltek доводить: запобігти утворенню плісняви — набагато ефективніше, ніж із нею боротися!

Повернутися < Попередня Наступна >