ФАРБИ SILTEK ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ БЕЗПОВІТРЯНОГО НАНЕСЕННЯ

На заводі «Термінал-М» успішно завершилися випробовування щодо нанесення безповітряним методом фарб власного виробництва.
У підсумку встановлено: для нанесення у такий спосіб ідеально підходять фарби Siltek Elite, Siltek Prestige 5, Siltek Prestige 7.

Метод безповітряного нанесення полягає у використанні спеціального обладнання високого тиску: насос нагнітає фарбу під тиском до 500 атм., проганяє її через вузький шланг та розпилює через безповітряний фарбопульт і фарбувальне сопло.

Безповітряне розпилення лакофарбових матеріалів ефективне для виконання великих обсягів роботи на рівних поверхнях. Завдяки цьому методу матеріал використовується значно ефективніше, а фарбування відбувається набагато швидше, ніж валиком або пензлями.

Щоб забезпечити рівномірність нанесення та розрахувати витрати матеріалу, необхідно проводити випробовування й підбирати під кожну фарбу оптимальне сопло та налаштовувати тиск розпилення. Адже фарби різняться, зокрема, за щільністю та в’язкістю, і ці параметри необхідно враховувати для досягнення оптимального результату.
Siltek взяв цю роботу на себе та провів упродовж кількох місяців комплексні випробовування на спеціально придбаній установці.

В результаті досліджень було підтверджено на практиці, що три популярні фарби — Siltek Elite, Prestige 5, Prestige 7 — якнайкраще підходять для застосування за методом безповітряного розпилення.
Придбати ці фарби можна в мережах будівельних маркетів.
Повернутися < Попередня Наступна >