НА «ТЕРМІНАЛ-М» НОВИЙ ДИРЕКТОР

З 24 вересня 2019 року на позицію Директора «Термінал-М» призначено Віктора Криворуку.
Серед основних задач Віктора на посаді Директора будуть: ефективне управління підприємством, підвищення операційної ефективності та культури виробництва, виконання виробничих планів та збільшення обсягів виробництва.

«Маю за велику честь приєднатися до багатотисячного колективу ПБГ «Ковальська», – коментує Віктор Криворука, – Впевнений, попри досить нестабільну ситуацію на ринку, молоде і амбітне підприємство Siltek зможе зайняти сильну конкурентну позицію. Сподіваюся, що мій досвід буде максимально сприяти його розвитку. На короткострокову перспективу бачу своїми цілями покращення культури виробництва, впровадження інструментів бережливого виробництва, оптимізацію затрат. В подальшому маю надію на модернізацію виробничого обладнання та зростання обсягів виробництва».

У Віктора більш ніж 15 років досвіду управління на виробництві таких компаній як «Хенкель Баутехнік» та на потужних FMCG виробництвах, практика у будівництві і запуску нового заводу по виготовленню будівельних матеріалів.

«Впевнений, що спільними зусиллями з новим керівником ми максимально швидко будемо наближатися до нашої мети – більш активної експансії в регіони і зайняття позиції національного лідера, - прокоментував директор ПБГ «Ковальська» Сергій Пилипенко. - Сподіваюся, що досвід Віктора Криворуки буде також сприяти впровадженню нових підходів для реалізації стратегії Групи: оптимізації усіх бізнес процесів, упорядкування організації, створення єдиного екосередовища всередині Групи».
Повернутися < Попередня Наступна >