ТЕРМІНАЛ-М ОНОВИВ ТОНУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

На київському підприємстві ПБГ «Ковальська» ПрАТ «Термінал-М», що випускає сухі та рідкі будівельні суміші ТМ Siltek, триває модернізація. У січні на тонувальній дільниці запрацювало нове обладнання. Це сучасний дозатор пігментних паст для професійного тонування фарб та полімерних штукатурок. Серед його переваг — можливість відміряти уп’ятеро менші дози пігменту, ніж було раніше, і майже вдвоє більша швидкість дозування пігментних паст.

Дільниця тонування Термінал-М забезпечує виконання замовлень з тонування фарб, декоративних штукатурок, ґрунт-фарб для внутрішнього споживання та реалізації на об’єкти або в дилерській мережі. Також на дільниці тонування виконуються замовлення з тонування зразків фарб та декоративних штукатурок у малій тарі (від 0,33 л) та підбір кольору відповідно до карт кольору виробників та наданих з об’єктів зразків.

 На дільниці працюють двоє колористів та інженер з тонування. Раніше тут використовувалося обладнання, в якому мінімальна доза пігменту становила 0,077 мл. Через таке технічне обмеження часто доводилося підбирати відтінок вручну і, зокрема, зважувати краплинки фарбника на лабораторних вагах.

 Звісно, це уповільнювало роботу дільниці. Процес вимагав підвищення точності та певної оптимізації.

Олександр Скиба, директор ПрАТ «Термінал-М»:

«Щоб удосконалити роботу нашої тонувальної дільниці, ми проаналізували пропозицію сучасного спеціалізованого устаткування на ринку та надали перевагу обладнанню Santint А4 Hummeningbird. В Україні його не було, тож довелося чекати пів року на доставку з-за кордону. Врешті, у грудні воно надійшло на підприємство. І ми замінили старе устаткування на нове — додаткової підготовки дільниці при цьому не знадобилося.

Налаштування машини та навчання співробітників роботі на ній відбулося швидко й без проблем. І з січня дільниця повністю перейшла на роботу на новому обладнанні. Отже, тепер мінімальне дозування пігменту зменшено до 0,015 мл — це уп’ятеро менше, ніж було раніше. Це підвищило точність дозування та зробило його більш варіативним. А швидкість роботи зросла».

Ще однією суттєвою перевагою нового обладнання є те, що в нього більше колб для пігментів і вони більшої ємності, ніж було у старій машині. Завдяки цьому обслуговування устаткування вимагає менше зусиль і часу.

Завдяки оптимізації робочого процесу на дільниці замовлення на підбір кольору і тонування продукції тепер виконуватимуться з високою точністю та більшою швидкістю.

Повернутися < Попередня Наступна >