В ЛІНІЙЦІ ПРОДУКЦІЇ SILTEK З'ЯВИЛИСЯ ГЕРМЕТИКИ ТА МОНТАЖНІ ПІНИ

Ковальська завжди прагне перевершувати очікування своїх клієнтів, втілюючи сучасні технологічні розробки, нові рецептури, що роблять життя зручнішим і комфортнішим.

Віднедавна асортимент будівельних сумішей Siltek поповнився монтажними пінами, акриловими та силіконовими герметиками.
Акриловий герметик ідеально підходить для заповнення щілин у житлових приміщеннях – між стінами та плінтусами, дверними коробками і трубами, має хорошу адгезію на штукатурці, дереві, склі.

Силіконовий герметик відрізняється водостійкістю і відповідно використовується для герметизації у приміщеннях з підвищеною вологістю: ванних кімнатах, кухнях, басейнах, тощо. Продукт легкий у використанні, має високу стійкість до ультрафіолету, еластичність та адгезію до більшості будівельних матеріалів.

Довгоочікуваними для клієнтів новинками стали і монтажні піни Siltek, призначені для використання у побутових умовах: встановлення та фіксація віконних і дверних блоків, заповнення швів і щілин, ізоляція труб та дротів, заповнення пустот і отворів. Продукти мають високі звуко- та теплоізоляційні властивості.

Siltek клей-піна pro використовується для приклеювання піно, газобетону, пінополістиролу, матеріалів для утеплення фасадів. Продукт має чудову адгезію до більшості будівельних матеріалів, а клейове з’єднання характеризується еластичністю та міцністю.

Не менш потрібним для майстрів у роботі стане і Siltek очищувач піни – професійний та багатофункціональний засіб для усунення свіжих залишків поліуретанової піни та клею-піни. Його застосовують для очищення монтажного пістолета, але можна використовувати і як знежирювач.
Детальніше з новим асортиментом продукції Siltek знайомтеся на нашому сайті

Повернутися < Попередня Наступна >