TM SILTEK представляє нову лінійку – Пластифікатори для побутового використання

«Ковальська» розширяє номенклатуру будівельних матеріалів під власною торговою маркою Siltek. Виробник представляє ринку нову лінійку товарів — пластифікатори для побутового використання. Це спеціальні добавки для бетонів і будівельних розчинів, які покращують властивості таких матеріалів і полегшують роботу з ними в домашніх умовах.

У новій групі виведено одразу чотири продукти:

  • PLASTIFIKATOR G-500 — «Універсальний» — для покращення технологічних властивостей всіх видів бетонних та цементних розчинів при проведенні будівельних робіт.
  • PLASTIFIKATOR G-520 — «Антифриз» — добавка з протиморозним ефектом для бетонів та будівельних розчинів.
  • PLASTIFIKATOR G-510 — «Замінник вапна» — для приготування цементно-піщаних будівельних розчинів для кладки стінових елементів.
  • PLASTIFIKATOR G-530 — «Тепла підлога» — для покращення технологічних якостей цементних сумішей, що застосовуються при влаштуванні стяжок підлог.

Добавки призначені для використання у різних умовах і при виконанні різних видів робіт невеликого обсягу.

Наприклад, «Універсальний» пластифікатор може стати у пригоді при проведенні таких будівельних робіт вдома, як от мурування, штукатурення, облаштування стяжки підлоги. Добавка збільшує легкоукладальність цементного або бетонного розчину, зменшує витрати води та підвищує кінцеву міцність готового виробу. Працювати з цим пластифікатором рекомендовано при температурі від +5°С до +30°С.

А от для тих же робіт при від’ємній температурі від -10°С і вище підходить  пластифікатор «Антифриз», що за характеристиками тотожний «Універсальному», але має специфічні протиморозні властивості.

«Замінник вапна» — повітровтягуюча добавка, що сприяє утворенню закритих пор у будівельних розчинах, робить їх більш пластичними та «легкими на руку»: працювати з цементними розчинами з пластифікатором простіше й зручніше.

PLASTIFIKATOR G-530 — добавка, що, на противагу «Заміннику вапна» сприяє підвищенню щільності будівельної суміші, яку використовують для облаштування систем «тепла підлога». Завдяки їй у шарах розчину не залишаються повітряні бульбашки, тож теплопровідність стяжки покращується.

Усі пластифікатори ТМ Siltek загалом поліпшують фізичні властивості будівельних сумішей (за умови дотримання рекомендацій виробника щодо їх використання).

Вікторія Співак, директор ІТЦ «Ковальська», к. т. н.:

«Розробив нові продукти Інноваційно-технологічний центр «Ковальської» за дуже короткий термін: на вивчення аналогів, присутніх на ринку, розробку власної продукції та її випробовування знадобилося менш як два місяці. Перша ж наша спроба створення пластифікаторів для побутового використання була успішною. Адже наш ІТЦ має глибоку експертизу та багаторічний досвід розробки та впровадження інноваційних технологічних рішень та нових рецептур добавок для бетонів та розчинів у промислових масштабах.
Нові пластифікатори виробляються на власних потужностях «Ковальської», де виготовляються й добавки для виробництва бетонів на заводах групи. І вони підтверджено мають кращі властивості, ніж в аналогів. Тож тепер споживачі, які не займаються роботами з бетоном і цементними розчинами професійно, дотримуючись інструкцій, зможуть поліпшити характеристики розчинів, які використовують для побутових потреб».